czwartek, 13 kwietnia 2017

Śmierć i co dalej?


Temat śmierci jest dla większości osób trudny i niechętnie poruszany. Boimy się tego co czeka nas po odejściu na Drugą Stronę i z trwogą myślimy o naszym ostatnim dniu na Ziemi. Co nas czeka potem? Czy mamy się czego obawiać? Na wiele pytań uzyskałam odpowiedź w książce ""Moje życie po śmierci", która została napisana przez Elisę Medhus, matkę Erika, który 6 października 2009 roku odebrał sobie życie. Wbrew ogólnemu przekonaniu, nie został potępiony. Erik pomagał swojej mamie pisać książkę poprzez  channeling.

„Cześć, jestem Erik. Ten gość, który nie żyje. Dziwne, prawda? Zaufaj mi, rozumiem to. Trochę mi zajęło zanim się do tego przyzwyczaiłem. Nie jestem żadnym zombie ani duchem – tak naprawdę wcale tak to nie działa. Ale jeśli pozwolisz się poprowadzić, obiecuję, pokażę ci o co w tym chodzi”

W 2013 roku, cztery lata po śmierci Erika, powstała książka pt.: „Mój syn. Życie po życiu”, w którym mogliśmy poznać jego historię z punktu widzenia matki i jego bliskich. „Moje życie po śmierci” przedstawia punkt widzenia Erika na wydarzenia związane z jego śmiercią oraz poznajemy jego dalsze losy i przeżycia z nowej perspektywy. Towarzyszymy bohaterowi od momentu jego śmierci, poprzez jego pogrzeb, jego pierwsze chwile tuż po przejściu na Drugą Stronę, przemianę duchową aż po jego życie w roli przewodnika duchowego. 

W efekcie powstał szczególny pamiętnik, w którym zapisane jest duchowe życie Erika. Opowiada on w nim o swej podróży w Zaświaty od chwili zgonu aż do teraźniejszości, w której pomaga jako przewodnik duchowy ludziom, którzy mają podobne problemy do jego, gdy żył na Ziemi. Przekazy są możliwe poprzez tłumaczkę duchową Jamie Butler, która współpracuje do dziś z matką Erika. Dzięki inicjatywie Elisy Medhus powstała strona www.channelingerik.com, poprzez którą jej syn może kontaktować się z osobami potrzebującymi pomocy i przekazywać swoje przesłania. 

Świat, który maluje nam Erik w swoich przekazach wydaje się czymś nierzeczywistym, w którym wszystko jest możliwe. Razem z nim podążamy przez kolejne etapy jego życia po śmieci poznając tajniki Drugiej Strony. Swoją relacją Erik daje nadzieję, że nasze życie nie kończy się z chwilą fizycznej śmierci, lecz toczy się dalej lecz w innym wymiarze.

Cała recenzja tutaj.

źródło zdjęć:
httpchannelingerik.com
Gadżetomania.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zobacz także:

Cel Duszy

Cel Duszy