ZAPYTAJ MISTRZA

Wylosuj kartę
klikając na obrazek
i znajdź jej opis
w poniższym tekście
ułożonym alfabetycznie


AENGUS - BLIŹNIACZY PŁOMIEŃ

Ta karta wskazuje na związek bliźniaczych płomieni, który jest najgłębszą formą romantycznej miłości. Aby stworzyć taki związek musisz podążać za swoim wewnętrznym przewodnictwem, przerobić lekcje rozwoju osobistego i być cierpliwym ufając, że wszystko nadchodzi we właściwym czasie. Gdy bliźniacze płomienie się odnajdą, wszystko w ich życiu osiąga nową jakość miłości i światła.

AMATERASU - WYJDŹ Z UKRYCIA

To czas, abyś poznał swoje prawdziwe uczucia i przekonania. Ta karta prosi, abyś wyjawił kim naprawdę jesteś i sobie i innym. To może pociągać za sobą szczerą rozmowę z ukochaną osobą lub pozwolenie innym zobaczyć twoją prawdziwą naturę. W tym procesie będziesz wspierany duchowo, a Mistrzowie Duchowi pomogą ci być szczerym. Rezultatem wyjścia z ukrycia będzie pogłębianie relacji, ponieważ będziesz wiedział, że jesteś kochany takim, jaki jesteś.

APOLLO - SKONCENTRUJ SIĘ NA SWOICH ATUTACH

Ta karta przypomina ci, abyś skupił się na swoich atutach, a nie na słabościach. Twoje silne strony to może być serce pełne miłości, czyste intencje, dobre nawiązywanie kontaktu z ludźmi, hobby czy coś, w czym się wyróżniasz. Nawet, jeśli twoje talenty wymagają jeszcze doszlifowania, to są twoje atuty i zalety. Im bardziej zauważasz i doceniasz swoje mocne strony, tym stajesz się silniejszy. A gdy będziesz się koncentrował na słabościach - one wzrosną. Ta karta przyszła do ciebie jako przypomnienie, że jest bardzo ważne, aby patrzeć na siebie z miłosierdziem i miłością. Gdy tylko zauważysz, że myślisz lub czujesz coś złego na swój temat, natychmiast skup się na swoich mocnych stronach.

AVALOKITESVARA - ZOBACZ PUNKT WIDZENIA INNEJ OSOBY

Odczuwasz silne emocje w związku z tą sytuacją i może czujesz się zdenerwowany, niezrozumiany czy wykorzystany. Ta karta przyszła do ciebie, jako sposób uzyskania pokoju poprzez wzięcie pod uwagę punktu widzenia innych osób. Nie musisz się z tym zgadzać, ale po prostu zrozum ich motywy i miej współczucie dla ich uczuć. Ten proces może pozytywnie zmienić energię tego sporu, tak jak przecięcie liny podczas zawodów jej przeciągania. Gdy zobaczysz punkt widzenia innych, otworzysz drzwi kreatywnemu rozwiązaniu.

BABAJI – JOGA

Babaji i inni Mistrzowie prowadzą cię do regularnego ćwiczenia jogi. Korzyści płynące z jogi są jedną z odpowiedzi na twoje pytanie. Poprzez jogę zyskasz zwiększoną klarowność, energię, giętkość, stonowanie i psychiczną świadomość. Możesz również spotkać wspaniałych, nowych przyjaciół i doświadczyć wielu radości na zajęciach jogi. Joga jest dawną tradycją praktykowaną przez osoby zajmujące się sprawami duchowymi, z uwagi na jej korzyści ezoteryczne i materialne. Nie zwlekaj. Już dziś ćwicz jogę.

EL MORYA - OCZYŚĆ I OCHRANIAJ SWOJĄ ENERGIĘ

Będąc osobą wrażliwą, przejąłeś toksyczną energię od innych osób. Ta karta prosi, abyś to zatrzymał i wezwał na pomoc El Morya i Archanioła Michała dla oczyszczenia siebie. Oni mogą również oczyścić i podnieść energię innych ludzi, twojego domu czy biura. Po oczyszczeniu siebie, poproś ich o ochronę przed kolejnymi intruzami. Ten proces nazywany "ekranowaniem" powinien być przeprowadzany jeden lub dwa razy dziennie. Możesz również nosić wisior z kryształu górskiego, który w razie potrzeby przejmie niedobrą energię.

EPONA – KRYSZTAŁY

Otrzymałeś tę kartę jako znak, że osiągniesz korzyści poprzez pracę z kryształami. Epona, królowa wróżka, zna wartość połączenia się z duchem natury. Możesz znaleźć lub kupić kryształy w sklepach ezoterycznych, na wystawach kamieni. Potrzymaj w ręce każdy kryształ i sprawdź, czy czujesz, że jest dobry dla Ciebie. Noś kryształ przez cały dzień dla uzdrowienia, ochrony i wzmocnienia intuicji. Możesz go również włożyć do wody podczas kąpieli lub położyć na stoliku albo pod łóżkiem w sypialni, aby na jak najgłębszym poziomie połączyć się z tym nadzwyczajnym kamieniem.

ERZENGEL MICHAEL - ARCHANIOŁ MICHAŁ - MOŻESZ TO ZROBIĆ!

Jesteś przygotowany i gotowy do podjęcia kroków w kierunku upragnionego rezultatu. Masz wszystko, czego trzeba dla spełnienia marzeń i swoich celów życiowych. Ta karta sygnalizuje, że nadszedł czas na wykonanie swojego ruchu. Możesz to zrobić! Podejmij działanie bez opóźnień czy wahania.

FRANZ VON ASSIMI - ŚW.FRANCISZEK - PODĄŻAJ ZA GŁOSEM SERCA

Odpowiedź na twoje pytanie masz w swoim sercu. Ta karta wskazuje na to, że możesz zaufać pragnieniom swojego serca, nawet, jeśli nie jesteś pewien jaki to przyniesie skutek i jak się zamanifestuje. To sytuacja, gdy jesteś wzywany do tego, żeby kroczyć z zaufaniem i szczerością wobec siebie. Wszechświat zapewnia, że twoje potrzeby są znane i zostanie ci udzielona pomoc w twoich relacjach z innymi, gdy dokonasz życiowych zmian.

GANESHA – TAK

Wszystkie drzwi są przed tobą otwarte, a ścieżka jest jasna. Wszelkie poprzednie przeszkody zostały usunięte. Bądź pozytywnej myśli w związku z tą sytuacją, aby zapewnić najlepszy możliwy wynik.

GRUNER MANN - ZIELONY CZŁOWIEK - USUŃ SIĘ NA ŁONO NATURY

Jesteś już zbyt długo w pomieszczeniach i potrzebujesz odświeżającej przerwy od stresujących warunków. Nie ważne, jak bardzo jesteś zajęty, zawsze jest czas na przerwę, aby pobyć na świeżym powietrzu. Ta karta przyszła dziś do ciebie jako silne przesłanie, aby spędzić czas samotnie gdzieś na zewnątrz. Uzdrawiający kontakt z naturą ożywi twoją energię i nastawienie i wrócisz do domu czy pracy z nowymi pomysłami i świeżym spojrzeniem na sprawy. Pomyśl o swojej ucieczce do natury jak o inwestycji, która zaowocuje wielkimi korzyściami.

HILARION - ZDROWIE I UZDRAWIANIE

Ta karta jest znakiem uzdrawiania. Twoje zdolności uzdrawiające właśnie się ujawniły i czujesz się w obowiązku pomóc innym wyzdrowieć. Tak, jak sam zostałeś uzdrowiony, tak chcesz, by inni również cieszyli się zdrowiem i witalnością. Jesteś wspierany w dokonywaniu swoich życiowych zmian, więc nadal uzdrawiaj siebie i innych. Odrzuć wszelkie lęki i ograniczające myśli i otwórz w pełni na cud uzdrowienia.

HINA – WOLNOŚĆ

Wyzbądź się ograniczeń i bądź wolny! Masz moc i prawo do zmiany swojego życia tak, aby doświadczać większej wolności. Ta karta wskazuje, że Twoja dusza błaga o więcej wolności, szczególnie jeśli chodzi o Twoje życiowe cele. Być może to czas, aby zrobić sobie przerwę i pomyśleć spokojnie o swoich pragnieniach i dostępnych możliwościach. Wszechświat zawsze wspiera pragnienia rozwoju, kreatywności i wolności. Powiedz wolności "tak", a Wszechświat powie "tak" Tobie.

HORUS - POSTRZEGASZ TĘ SYTUACJĘ PRAWIDŁOWO

Zaufaj swoim odczuciom dotyczącym tej sytuacji, ponieważ są prawidłowe i uzasadnione. Pozbądź się wątpliwości wobec swoich odczuć nawet w obliczu opinii innych. Twoja duchowa wrażliwość pomogła ci zobaczyć prawdę. Choć łatwiej byłoby iść z tłumem lub popaść w apatie, ty jesteś wzywany do podjęcia decydującego działania. Ty już wiesz, co masz zrobić. Nawet, jeśli ludzie ciebie nie wspierają, wiedz, że Duch to robi. Inni ludzie wkrótce przyjmą twój punkt widzenia. W międzyczasie przyjmij role przewodnika.

ISIS - RÓWNOWAGA POMIĘDZY ŻYCIEM ZAWODOWYM I PRYWATNYM

Wyciągnąłeś tę kartę jako przypomnienie, aby zachować równowagę w swoim życiu. Możesz to zrobić o wiele łatwiej niż ci się wydaje. Już wiesz, która część twojego życia jest zapętlona, być może odczuwasz symptomy wypalenia spowodowane tą nierównowagą. Możesz szybko zmienić swoją energię w pozytywny sposób, poświęcając codziennie czas swoim priorytetom. Nawet 30 minut dziennie spędzonych w rozsądny sposób podniesie twój nastrój, morale i motywację.

JEZUS - OTWÓRZ SWOJE SERCE NA MIŁOŚĆ

Wszystko czego pragniesz i odpowiedź na każdą modlitwę, którą zanosisz przychodzi jako rezultat otwarcia twojego serca na miłość, którą wysyłasz, i którą otrzymujesz. Twoje serce jest bramą twojej wrażliwości. To odpowiedź na każde pytanie, jakie masz - o miłość w życiu, związki, zdrowie, cele życiowe itp. Im bardziej pozwalasz sobie na miłość, tym większej głębi i znaczenia nabiera twoje życie. Jezus i inni Mistrzowie Duchowi będą cię wspierać w tych staraniach, zapewniając, ze jesteś chroniony i bezpieczny, gdy otworzysz swoje serce na miłość.

KONIG SALOMO - KRÓL SALOMON – PRIORYTETY

Poświęć czas swoim najważniejszym priorytetom, nawet jeśli to oznacza wcześniejsze wstawanie z łóżka lub późniejsze kładzenie się spać. To wspaniały czas, aby pracować nad projektami, które są bliskie twojemu sercu. Nawet, jeśli nie wiesz jak się zabrać do tego zagadnienia lub czujesz lęk czy dasz radę osiągnąć swoje marzenia - i tak to zrób. Będziesz się czuć dumny z czasu i energii, jakie zainwestowałeś w swoje prawdziwe priorytety, ponieważ twoje wewnętrzne ja będzie się czuło kochane i pielęgnowane. Gdy zainwestujesz w swoje priorytety, zainwestujesz w siebie.

KRISHNA - ZNAJDŹ BŁOGOSŁAWIEŃSTWO W OBECNEJ SYTUACJI

Każda sytuacja daje możliwości rozwoju i nauki. Gdy przeklinamy daną sytuację, blokujemy jej przepływ energii i sprawy jątrzą się i gorzej rozwijają. Z drugiej strony, gdy dostrzeżesz błogosławieństwo w swojej obecnej sytuacji, popłynie do Ciebie wspierająca i uzdrawiająca energia. Ta karta przyszła do Ciebie, ponieważ jest jakieś nierozpoznane błogosławieństwo w Twojej obecnej sytuacji. To może być na przykład coś, czego się nauczyłeś lub co osiągnąłeś. Rozpoznaj błogosławieństwo, aby przyspieszyć uzdrowienie i zamanifestowanie się tego, co stara się do Ciebie przyjść.

KUAN YIN - POZWÓL ODEJŚĆ .

To czas, aby przestać się szarpać, naciskać czy zmuszać, żeby coś się wydarzyło. Takie działanie jest sprzeczne z uniwersalnym biegiem zdarzeń i powoduje frustrację i blokady. Gdy zawierzysz i oddasz sprawę Duchowi, automatycznie otworzysz drzwi ze wsparciem, co przyniesie rozwiązania i wyniki przekraczające twoje oczekiwania. Odrzuć szarpaninę, złość, brak wybaczenia i wszystkie inne niepożądane uczucia. Zaufaj, że Wszechświat jest po twojej stronie.

KUTHUMI - BĄDŹ SKONCENTROWANY

Wyciągnąłeś tę kartę jako przypomnienie, aby być skoncentrowanym na swoich zamiarach, pragnieniach i priorytetach. Nie pozwól sobie na rozproszenie przez chwilowe sytuacje, wydarzenia czy żądania innych ludzi. Trzymaj się pozytywnego nastawienia dotyczącego twoich marzeń i wyobrażaj sobie, że one już się spełniły w rzeczywistości. Poświęcaj regularnie czas na swoje plany i priorytety. Powiedz "nie" rozproszeniu, a ujrzysz rezultaty.

LADY NADA - MATKA, ŻONA, SIOSTRA, CÓRKA

Sprawa, o którą pytasz dotyczy ważnej kobiety w twoim życiu jak matka, żona, dziewczynka, siostra czy córka. Chodzi o pierwszą osobę, która przyszła ci na myśl. Wszelkie nieuporządkowane uczucia, jakie nosisz w sobie względem tej osoby mogą blokować lub spowalniać ziszczenie się twoich marzeń, jak i prowadzić do braku równowagi. To doskonały czas, aby prosić Boga, Przewodników i Anioły o uwolnienie od wszelkich toksyn związanych z przeszłymi lub obecnymi relacjami z kobietami. Ten proces otwiera drogę dla zdrowych relacji z kobietami, a także z twoją żeńską energią.

LAKSHMI - STRUMIEŃ POWODZENIA

Ta karta wskazuje, że twoje modlitwy o sprawy finansowe zostały wysłuchane. Wykorzystaj swoją moc manifestacji koncentrując się na obfitości, zamiast martwić się o pieniądze. Nie masz się czego obawiać. Nowy strumień powodzenia wspiera ciebie i tych, których kochasz.

LUGH – WYTRWAŁOŚĆ

Poprzez wytrwałe działanie i pozytywne myślenie, twoje marzenia się ziszczają. To czas, abyś wykazał się wytrwałością. Oddaj wszelkie zniechęcenie w ręce Lugh i Aniołów, którzy podtrzymają cię na duchu i dadzą dowody twojego rozwoju. Już prawie osiągnąłeś cel, nie rezygnuj z wysiłków. Może pomoże ci podzielenie wielkich zadań na mniejsze części, abyś poczuł podekscytowanie swoim osiągnięciem na każdym kroku. Wytrwałość popłaca. Trzymaj się jej.

MAHACHOHAN RAGOCZY – NAUCZYCIEL

Ta karta dotyczy uczenia i nauczania. Wiele się nauczyłeś ze swoich doświadczeń i relacji, a teraz nadszedł czas, aby przekazać tę wiedzę innym. Twoja obecna sytuacja przynosi nowe możliwości wzrostu duchowego i daje ważne życiowe lekcje. Gdy zrozumiesz i zaakceptujesz te lekcje, stare wzorce znikną i zostaną zastąpione przez wspaniałe, nowe doświadczenia.

MAITREYA - MOC RADOŚCI

Aby osiągnąć upragniony rezultat podążaj ścieżką radości. Realizacja twojego życiowego celu jest wspierana przez radość i pasję, które odczuwasz, gdy myślisz lub działasz dążąc do swojego celu. Radość, którą odczuwasz w relacjach podtrzymuje ich ogień, fascynację i rozwój. Radość pochodząca z twojego hobby daje ci dodatkową energię. Ze wszystkich emocji to właśnie radość ma najwyższą wibrację energetyczną. Radość ma moc usunięcia wszystkich przeszkód i przyciąga zaspokojenie twoich potrzeb. Radość przypomina nam, że wcale nie potrzebujemy cierpienia. Możemy spełnić nasze życiowe zadania, pomagać sobie i innym oraz uzdrawiać poprzez moc radości.

MANJUSHRI – SŁUCHAJ

Najlepiej usłyszysz Niebiańskie Przewodnictwo, gdy się wyciszysz i będziesz słuchał. Wyłącz hałaśliwe urządzenia, jak telefony czy telewizor i zrelaksuj się w spokojnym miejscu. Nie staraj się, żeby coś się wydarzyło. Tylko słuchaj własnych myśli, oddechu i rytmu swojego serca. Później zadaj mentalnie pytanie swoim Przewodnikom i Aniołom. Wsłuchaj się w pełną miłości prawdę, którą będą mówić przez twoje serce, ciało i umysł. Słuchaj jej wewnętrznej prawdy. Zaufaj swojej intuicji i zacznij odpowiednie działanie.

MELCHIZEDEK - DUCHOWE PRAWO PRZYCIĄGANIA

Sytuacja, o którą pytasz przyszła do ciebie poprzez działanie Duchowego Prawa Przyciągania. Przyciągnąłeś określonych ludzi czy sytuacje jako lustro twoich myśli, emocji, przekonań. W ten sam sposób ludzie i sytuacje, które kiedyś cię pociągały, odchodzą teraz z twojego życia, ponieważ twoja energia zmieniła się poprzez podążanie ścieżką duchowego rozwoju. Podobne przyciąga podobne - to znaczy, że wszystko i wszyscy, których przyciągnąłeś do swojego życia pasują do twoich wzorców myślowych. Jeśli chcesz zmienić co lub kogo przyciągasz, utrzymuj myśli bardziej pozytywne, pełniejsze miłości i radości. Mistrzowie Duchowi i Aniołowie mogą ci pomóc w tej zmianie.

MERLIN - UZDRAWIANIE ENERGETYCZNE

Sytuacja, która cię zaprząta jest powiązana z uzdrawianiem energetycznym. Masz zdolności uzdrawiające, które możesz ukierunkować poprzez swoje ręce, myśli i serce. Wyślij energię pełną miłości, aby wzmocnić i uzdrowić tę sytuację. Możesz oczyścić swoją energię w domu, biurze, a także w samochodzie. Twoje doświadczenia z uzdrawianiem energetycznym mogą być tak potężne, że zdecydujesz się na profesjonalne zajmowanie się uzdrawianiem.

MOSES - MOJŻESZ - WEŹ BRZEMIĘ TEJ SYTUACJI

Masz moc, aby uzdrowić i odmienić bieg tej sytuacji. To czas, abyś wziął brzemię i objął przewodnictwo. Najpierw zdecyduj, czego chcesz. Jasno określ, jakie warunki są dla ciebie akceptowalne, a jakie nie. Wszechświat odpowie, gdy będziesz jasno widział swoje cele i zamiary. Mistrzowie Duchowi wspomogą twoją rolę lidera.

MUTER MARIA - MATKA MARYJA - ZAOPIEKUJ SIĘ SOBĄ

Ostatnio dałeś dużo z siebie, teraz nadszedł czas, aby dać coś sobie. Wyciągnąłeś tę kartę, ponieważ potrzebujesz zaopiekować się samym sobą. To oznacza zatroszczenie się o swoje ciało przez sen, odtrucie i ćwiczenia. To także znaczy zajęcie się swoimi potrzebami tak, jak potrzebami innych. Aby mieć więcej energii, dostatku, spokoju, pomysłów i wszystkiego innego, czego pragniesz, zaopiekuj się sobą.

OSHUN - PIJ WIĘCEJ WODY

Ta karta przychodzi do ciebie jako znak, że twoje ciało jest spragnione czystej wody. Symptomy takie jak zmęczenie, trudności z koncentracją, irytacja, nadmierny apetyt mogą oznaczać ukryte odwodnienie. Woda pomaga wypłukać złą energię i toksyny, które inaczej zaabsorbowałoby twoje wrażliwe ciało. Pobłogosław wodę przed jej wypiciem, aby zapewnić sobie większą dawkę pozytywnej energii.

OSIRIS - OJCIEC, MĄŻ, BRAT, SYN

Ta sytuacja wiąże się z jakimś mężczyzną, który jest ważny w twoim życiu. Twój obecny związek z mężczyzną jest pod wpływem starych relacji z ojcem, byłym mężem, chłopakiem, bratem, synem lub innymi mężczyznami. To doskonały czas, aby uleczyć i uwolnić się od starych ran związanych w twoim życiu z mężczyznami. Bóg i Mistrzowie Duchowi będą ci pomagać, gdy skupisz się na wyrzuceniu z siebie starych, toksycznych uczuć takich jak złość, wyrzuty czy poczucie winy. Ten oczyszczający proces otwiera drogę dla zdrowych związków z mężczyznami (jak również dla męskiej części twojej energii).

PALLAS ATHENE - ZDYSTANSUJ SIĘ OD DRAMATU

Za bardzo wczułeś się w ten dramat i zostałeś wciągnięty w przewrotny świat ludzkiego ego. Choć to nic więcej, jak tylko jakaś historia, te wydarzenia Cię przerażają. Ta karta przychodzi do Ciebie jako pomoc w znalezieniu swojego wyjścia z tej historii przez zdystansowanie się do dramatu. Nie daj się wciągnąć pomiędzy intrygi, zwroty, zawirowania ani atmosferę tego dramatu. Zamiast tego patrz na to jak na film, o którym wiesz, że będzie miał szczęśliwe (lub co najmniej rozwiązane) zakończenie. Oczywiście będziesz współczuć wszystkim zaangażowanym. Ale - nie pozwól tej sytuacji w żaden sposób wpływać na Ciebie osłabiająco. Gdy skupisz się na tym, co pozytywne, wniesiesz pozytywne rozwiązanie.

PAN – PŁODNOŚĆ

Ta karta oznacza, że jest to niezwykle płodny czas w twoim życiu. To idealny czas na pomyślenie o dziecku, czy też o jakimś nowym projekcie. Teraz wszystkie drzwi są dla ciebie otwarte. Twój umysł jest płodny i masz wiele wspaniałych, nowych pomysłów, a obfitość płynie do ciebie szerokim strumieniem. Gdy wszystko jest w swojej fazie początkowej, bądź cierpliwy czekając na proces wzrastania. Dbaj o siebie i swoje projekty, aby pozostać silnym i twórczo płodnym.

PARAMAHANSA YOGANANDA - WYBIERZ POKÓJ

W tej sytuacji wybierz ścieżkę pokoju. Gdy myślisz o różnych opcjach i możliwych wynikach, które z nich przynoszą uczucie spokoju w twoim ciele i umyśle?
To jest właśnie odpowiedź.

PARAVATI - POZYTYWNE ZMIANY

Twoje upodobania i uprzedzenia się zmieniły, rozwiązałeś również sprawy, które cię kiedyś niepokoiły. To pozytywne osiągnięcie oznaczające twój wzrost duchowy. Niektóre z tych sytuacji są ukrytymi błogosławieństwami, bo popychają cię do dokonania niezbędnych i pozytywnych zmian. Możesz czuć się wypychany ze swojego bezpiecznego miejsca, ponieważ różne dziedziny twojego życia się zmieniają, ale pamiętaj, że Wszechświat zawsze jest gotowy, aby wesprzeć cię w tym, o co go poprosisz. Ruszaj i ciesz się swoją podróżą, ponieważ wszystko dzieje się dla twojego dobra.

PAUL DER VENETIER - EKSPRESJA ARTYSTYCZNA

Ta karta sygnalizuje, że twoje talenty artystyczne potrzebują twórczej ekspresji. Masz uśpione talenty. Ta uwięziona energia powoduje, że czujesz się zmęczony, nerwowy i niespokojny i może prowadzić do nasilenia tych objawów, jeśli energia nie zostanie uwolniona. Nawet, jeśli twoje zdolności artystyczne nie są jeszcze wykształcone i tak potrzebują ujścia. Daj sobie czas, aby rysować, malować, śpiewać, grać, pisać, fotografować, stworzyć biżuterię, szyć, tańczyć lub zrobić coś innego, artystycznego i twórczego. W tym procesie możesz odnaleźć swój życiowy cel i pomysł na karierę.

SAINT GERMAIN - DZIAŁAJ SWOJĄ MAGIĄ

Masz moc, aby rozwiązać sytuację, o którą pytasz. Ta karta oznacza twoje nie wykorzystane zdolności magiczne, których w przeszłości używałeś z powodzeniem. Wyjmij te zdolności z ukrycia i wykorzystaj je w działaniu. Twoje czyste i skoncentrowane zamiary, pozytywne oczekiwania, modlitwy, postanowienia i podejmowane działania tworzą uzdrowienie i spełnienie się pragnień.

SERAPIS BEY – RUSZAJ

To czas, abyś ruszył - albo wyjdź z toksycznej sytuacji albo idź w stronę tego, czego pragniesz. Ta karta sygnalizuje, że to właściwy czas na wykonanie swojego ruchu. Warunki są idealne, a Wszechświat jest przygotowany, aby wspierać twój ruch.

SIDDHARTHA GAUTAMA BUDDA – MEDYTOWANIE

Ta karta jest wezwaniem, abyś regularnie medytował. Twoja ścieżka rozwoju, ciało i dusza proszą o czas wyciszenia dla refleksji, myśli i wglądu. Nawet krótka chwila czasu poświęcona na codzienną medytację przyniesie wspaniałe rezultaty. Nie potrzebujesz żadnego formalnego treningu medytowania. To po prostu polega na siedzeniu w spokoju, z zamkniętymi oczami, oddychaniu i słuchaniu.

THOT – PISZ

Wyciągnąłeś tę kartę jako konkretne przypomnienie o pisaniu. Dostałeś ostatnio mnóstwo znaków i odczuć, aby pisać, niech więc ta karta będzie informacją, która doprowadzi cię do działania. Wyciągnij arkusz papieru lub laptopa i zacznij pisać. Nie martw się znakami przestankowymi, gramatyką czy literówkami, bo tymi szczegółami zajmiesz się później. Na razie po prostu wyraź swoje myśli i uczucia tak, jak one płyną z twojego ciała i umysłu.

VISHNU – ZAUFANIE

Możesz ufać sytuacji, o którą pytasz. Jej fundamenty dają godne zaufania perspektywy. Oczyszczaj swoje motywy, aby były całkowicie związane z miłością i służeniem, co bardzo podniesie energię i doświadczanie.

WEISE BUFFELKALB - PANI BIAŁEGO BIZONA - GEST POJEDNANIA

Ta karta zwiastuje rozwiązanie sporu lub nieporozumienia. Ci, którzy są związani z tą sytuacją są gotowi przebaczyć i zapomnieć. Bądź otwarty i zauważ punkt widzenia innych ludzi, co złagodzi nawet najtrudniejsze uczucia. Gdy dodasz współczucie do tej sytuacji, moc uzdrawiającej miłości zapewni to, że harmonijnie zostaną zaspokojone potrzeby wszystkich zaangażowanych. Szczegóły rozwiązania tej sytuacji pozostaw bezgranicznej mądrości Ducha.

WEISE TARA - BIAŁA TARA – OCZYSZCZENIE

Coś, co jest związane z tą sytuacją potrzebuje oczyszczenia. To może być znak, żeby oczyścić swoje motywy i intencje, aby były nastawione na służbę, a nie lęki czy rywalizację. To może oznaczać oczyszczenie twojego ciała lub dietę. Albo to po prostu znaczy poprawienie swojego życia, aby wszystkie twoje działania były zgodne z twoimi prawdziwymi przekonaniami. Biała Tara będzie wspierać i pomagać temu oczyszczaniu zapewniając, że będzie to proces harmonijny, który przynosi wielkie dobrodziejstwo dla ciebie i innych.

Więcej znaczeń znajdziesz w kartach Doreen Virtue Mistrzowie Duchowi wydanych przez Studio Astropsychologii

Tłumaczenia są chronione prawem autorskim.


2 komentarze:

Zobacz także:

Cel Duszy

Cel Duszy