środa, 3 lutego 2016

Dostrzegać miłość...

Miłość najczęściej rozumiemy jako uczucie do drugiej osoby, bez której trudno nam żyć. To najpiękniejsze i najważniejsza emocja na świecie. Odnosi się także do miłości wobec samego siebie, miłości do natury, zwierząt. Patrząc poprzez pryzmat miłości łatwiej jest zrozumieć drugiego człowieka, nie osądzać, nie oceniać lecz przyjmować rzeczy takimi jakie są. Każdy potrzebuje miłości ale zawsze należy zacząć od pokochania siebie, gdyż wówczas emanujemy tym uczuciem wokół a to z kolei sprawia, że przyciągamy do siebie korzystne dla ans zdarzenia, sytuacje i ludzi. Bez miłości trudno byłoby funkcjonować w życiu. Dodaje ona barwy, nadaje kierunek naszym działaniom, sens temu co robimy.

Afirmacja na luty ma za zadanie uzmysłowić, że nasze podejście i nastawienie do świata ma wpływ na to co nas spotyka. Mówmy słowami miłości, kierujmy się myślami pełnymi miłości a wówczas będzie nas spotykać tylko miłość, życzliwość i szczęście.

WSZĘDZIE, GDZIE JESTEM, DOŚWIADCZAM MIŁOŚCI

Miłość jest wszędzie. Kocham i otrzymuję miłość. Miłość wypełnia moje życie i nie mam trudności z okazywaniem jej innym ludziom.

źródło zdjęć;
kartki.pl
karta z talii : "Potega Myśli"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zobacz także:

Cel Duszy

Cel Duszy