wtorek, 19 stycznia 2016

Karty Do Czytania Mojej Duszy

Sylvia Browne to światowej sławy medium, bestsellerowa autorka New York Timesa, w Polsce znana z publikacji takich jak: „Świątynie po Drugiej Stronie,” „Nieziemskie dzieci Bliscy nie odchodzą” i „Sekretne stowarzyszenia” otwiera przed Tobą drzwi do Twojej duchowości. Znana na całym świecie, zapraszana do licznych programów takich jak; „The Montel Williams Show”. Jej talia „Karty Do Czytania Mojej Duszy” jest odzwierciedleniem jej energetyki. 

Talia 74 przepięknie wydanych kart pozwola odnaleźć sens istnienia – to jest zaś droga do odkrycia prawdziwego JA i zrozumienia istoty życia. Przede wszystkim działają one na naszą podświadomość i w momencie wyciągnięcia karty otrzymujemy przesłanie od swojej duszy, nad którym warto się zastanowić.

Dzięki tym duchowym kartom możemy lepiej poznać siebie, zrozumieć daną sytuację, uzyskać wskazówkę do dalszych działań lub otrzymać opis sytuacji, o którą pytamy. 

Do talii nie jest dołączona żadna książka ale krótka instrukcja, na której autorka przedstawia cel jaki ma spełnić talia. Karty nie potrzebują żadnego książkowego wprowadzenia, ponieważ same w sobie zawierają wiele informacji. Są one niezwykłe, inne niż spotykane przeze mnie do tej pory. Dużym plusem jest ich wykonanie. Sztywne, lakierowane podłoże zapobiega wyginaniu się kart oraz niezwykle barwna i różnorodna grafika to atuty tej talii. Na każdej karcie znajduje się sentencja – wskazówka, która zawsze jest trafna i dopasowana do sytuacji. Przekonałam się o tym nie raz.

Karty mogą służyć do medytacji lub do poszukiwania odpowiedzi na dręczące nas pytania, dzięki Uniwersalnym Prawdom wypisanym na każdej z nich. Zawsze dostosują się do  osobistej, aktualnej sytuacji oraz będą wsparciem i drogowskazem w duchowej podróży. Jeśli tylko zaczniemy używać tych kart, sprawią one, że będziemy mogli żyć w zgodzie ze sobą i wciąż dążyć do perfekcji. Już dziś możemy zacząć doskonalić swoje wnętrze i poznać najskrytsze zakamarki swojej duszy. 

Rok wydania: 2009
Komplet zawiera 68 kart o wymiarach 89 x 127 mm
Tytuł oryginalny: "My Spiritual Reading Cards"


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zobacz także:

Cel Duszy

Cel Duszy