środa, 10 kwietnia 2013

Mapa Marzeń


Dziś o 11:36 jest pierwszy wiosenny nów księżyca. Jest to dobry moment, by zaczarować rzeczywistość i pomóc szczęściu. Bardzo dobrym narzędziem do tego jest Mapa Marzeń nazywana również Mapą Skarbów. Nazwa nie ma tu znaczenia. Również jej forma jest dowolna. Najczęściej jednak jest wykonywana po prostu na duzej kartce papieru.  

Ważne: Mapę zaczynamy robić 10 kwietnia po godz. 11:36 i kończymy najpóźniej 12 kwietnia przed godz. 11:35 

Ja staram się wykonać moją wyklejankę w ciągu jednego dnia. Potem mam trochę czasu na ewentualne uzupełnienia.

Co jest potrzebne do wykonania Mapy Marzeń? 
  • Przede wszystkim pozytywna intencja. Zastanówmy się co chcielibyśmy osiągnąć w najbliższym roku, jakie są nasze marzenia, pragnienia.
  • Przygotujmy grubszą kartkę z bloku, albo wykorzystajmy kolorowy brystol. Ja używam koloru czerwonego i wycinam z dużego brystolu kwadrat. Łatwiej go potem przechować. 
  • Z gazet, kolorowych czasopism wybieramy zdjęcia, słowa, napisy, które symbolizują nasze pragnienia. 
  • Wybierzmy porę spokojną, kiedy nikt nie będzie nam przeszkadzał. Można zapalić świeczkę z intencją spełnienia, chwilę pomedytować, włączyć relaksującą muzykę, zapalić kadzidełko.
  • Na przygotowaną kolorową grubszą kartkę lub karton naklejamy swoje marzenia. Sposób wykonywania czynności jest dowolny. Można powierzchnię brystolu podzielić na 9 sektorów wg feng shui, albo kierować się intuicją. Uzupełniamy zdjęcia napisami, afirmacjami, zdaniami motywującymi. Tu należy pamiętać, by pisać je w formie dokonanej np. Mam wspaniałą dobrze płatną pracę. Dobrze jest nakleić swoje zdjęcie wśród obrazków, by wiadomo było dla kogo jest robiona mapa.

Gdy mamy gotowe swoje dzieło, chwilę nad nim pomedytujmy, zwizualizujmy to co chcemy osiagnać, zobaczmy swoją przyszłosć tak, jakbyśmy już to wszystko osiągnęli. 

Mapę trzymajmy w wybranym miejscu i co jakiś czas zerkajmy na nią i przywołujmy w myślach swoje marzenia. Można to robić codziennie albo co miesiąc np. w nowiu księżyca. Ważne, by o mapie nie zapomnieć.

Powodzenia!

źródło zdjęcia:
4.bp.blogspot.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zobacz także:

Cel Duszy

Cel Duszy