środa, 5 listopada 2014

Karty "Potęga myśli"

Nasze myśli to potężne narzędzie kreujące naszą rzeczywistość. To co nas otacza jest efektem tego w jaki sposób widzimy siebie, swoje możliwości, ludzi i sytuacje. Czasami stajemy przed dylematami co zrobić dalej, szukamy inspiracji do działania, pomysłów na zmianę naszego życia.

Karty "Potęga Myśli" to talia z serii afirmacyjnych. Na każdej karcie zostało zamieszczone pozytywne zdanie, które możemy mówić albo pisać. Z drugiej strony znajdziemy rozszerzoną wersję afirmacji, która uzupełnia główny temat danej karty. Jest to doskonała talia do pracy nad sobą i swoimi nawykami, przyzwyczajeniami. Dodaje otuchy, inspiruje i daje nadzieję na dobre zmiany.

Karty mają nietypowy format - kwadratowy o wymiarach 96 x 96 mm. Są niezwykle kolorowe, wykonane są na grubym, lakierowanym kartoniku co gwarantuje trwałość na długo. Mam tę talię już 2 lata i nie widać na niej żadnych zniszczeń. Używam ich nie tylko do losowania afirmacji ale także w czasie wróżb. Wspaniale sprawdzają się zarówno w codziennej pracy nad sobą jak i bardzo trafnie wpasowują się w temat dając wskazówki i podpowiedzi co robić albo czego możemy się spodziewać.

Autorką kart jest znana nauczycielka duchowa Louise L. Hay, która opracowała własną metodę uzdrawiania poprzez afirmacje. Jest założycielką i prezesem wydawnictwa Hay House a także autorką wielu książek inspirujących do pracy nad sobą.

                                   
     
                                przód karty                          druga strona karty

     


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zobacz także:

Cel Duszy

Cel Duszy