czwartek, 15 stycznia 2015

Cuda Mistrza Sha

Dr Zhi Gang Sha jest mistrzem starożytnych nauk takich jak tai chi, qi gong, kung fu, I Ching, feng shui. Połączył on w swojej praktyce naturalne metody uzdrawiania duchowego ze swojego kręgu kulturowego z zachodnią medycyną i stworzył system duchowego uzdrawiania duszy, umysłu i ciała. Techniki dr i mistrza Zhi Gang Sha uaktywniają moc uzdrawiania, którą każdy z nas ma w sobie. Łączą one ze sobą siłę duszy, świadomości, umysłu i ciała, by wykorzystać ich połączoną moc do poprawy zdrowia i życia. W terapii wykorzystywane są odpowiednie dźwięki, ruchy, mantry, wizualizacje, medytacje uaktywniające regenerację organizmu o czym może zaświadczyć wiele osób, które mogły skorzystać z uzdrawiajacych metod mistrza Sha. Mistrz Sha jest autorem serii książek pod współnym tytułem "Moc Duszy", dzięki której wiele osób mogło skorzystać z dobroczynnej wiedzy autora. W Polsce możemy skorzystać z jego doswiadczenia dzieki książce "Cuda Uzdrawiania Duchowego", która zosytała wydana w 2015 roku ale ukazała się już pod koniec 2014 roku w Wydawnictwie Studio Astropsychologii.

W kwietniu 2008 roku mistrz Sha został powołany na sługę ludzkości i Źródła, by przekazywać dary w postaci Błogosławieństw i Uzdrawiania duszy, umysłu i ciała. Boskie Źródło udostępniło mu wiedzę i moc, dzięki którym stworzył m.in. uzdrawiające kaligrafie, zamieszczone w książce "Cuda Duchowego Uzdrawiania" ,  której tak mówi o sobie: "Celem mojego życia jest służba. Powierzyłem całe życie temu celowi. To moja misja życiowa. Moją misją jest sprawianie, by inni byli zdrowsi i szczęśliwsi." Mistrz Zhi Gang Sha pragnie nauczyć ludzkość tworzenia cudów we własnym życiu, by zapanowała miłość, pokój, harmonia zwłaszcza wobec Matki Ziemi. 

Dr i Mistrz Zhi Gang Sha przekazuje w niej starożytną i nowoczesną wiedzę, mądrość zaczerpniętą z tradycji chińskiej oraz swoje doświadczenie zdobyte w efekcie pobieranych nauk u wielu wyjątkowych nauczycieli, których nazywa "narodowymi skarbami Chin." Udowadnia, że każdy z nas może wyzwolić w sobie niezwykłą siłę, dzięki której możemy doświadczyć cudów uzdrawiania. Musimy tylko nauczyć się wykorzystywać Moc Ciała, Duszy i Dźwięku. Moc Ciała czyli układy rąk, pozycje ciała. Moc Duszy czyli medytacje, relaks a Moc Dźwięku to mantry. Ponizej jedna z nich, równoważąca czakry naszego energetycznego ciała.


źródło: You Tube

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zobacz także:

Cel Duszy

Cel Duszy