piątek, 10 lipca 2015

Wołanie duszy


"Droga do Twojej duszy wiedzie przez Twoje serce."


Gary Zukav motywuje nas, byśmy zaczęli postrzegać otaczające nas rzeczy w nowy sposób. Czym jest ewolucja, karma, szacunek, zaufanie? Czy na pewno wiemy kim napradwę jesteśmy? Odpowiedzi na to pytanie najlepiej szukać w głębi swojej duszy, sięgając do jej siedliska. Tam znajdziemy odpowiedzi na wszystkie pytania. 

Każda istota, nieważne czy jest to człowiek czy zwierzę, pochodzi z tego samego źródła, została stworzona przez tą samą Inteligencję - Boskiego Twórcę, dlatego powinniśmy zacząć lepiej wykorzystywać dane nam życie.

Wszyscy jesteśmy zbudowani ze Światła dlatego warto sobie uświadomić własne intencje, myśli, emocje jakie wysyłamy w świat. "Siedlisko Duszy" uczy umiejętności budowania swojej autentycznej mocy i pokazuje jak nasze działania wpływają na to co nas otacza. Gdy to zrozumiemy, zaczniemy zmieniać siebie a tym, samym świat. 

Stary sposób myślenia opierał się na pięciu zmysłach. W efekcie podstawą takiego życia jest strach, prowadzący do rywalizacji, fizycznej dominacji, które mają wpływ na wszelkie relacje zarówno między pojedynczymi ludźmi jak i państwami czy różnymi kulturami. Chęć zawładnięcia drugą stroną, bycie lepszym, ważniejszym, bogatszym prowadzi do wojen, przemocy, nadużywania władzy, terroryzmu, co widać obecnie na świecie. Taka zewnętrzna moc nie prowadzi do niczego dobrego i jest motorem napędowym dla wielu negatywnych działań. Do zmiany takiej postawy musimy zrozumieć czym jest autentyczna moc i jak ją w sobie rozwinąć. 

"Ewoluujemy od gatunku dążącego od zewnętrznej mocy do gatunku dążącego do autentycznej mocy" - to uświadamia nam Gary Zukav w swej książce "Siedlisko Duszy", którą każdy powinien przeczytać. [recenzja książki]Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zobacz także:

Cel Duszy

Cel Duszy