piątek, 24 lipca 2015

"Jak w dziesięciu krokach stać się szczęśliwym człowiekiem." - recenzja

Życie w dzisiejszym świecie nie jest łatwe. Codzienne każdy z nas pokonuje jakieś bariery, ograniczenia, wprowadza zmiany i próbuje stworzyć sobie swój własny raj. Jednak mimo wielu wysiłków nie zawsze udaje się zrealizować swoje cele i marzenia. Przyczyn jest bardzo wiele lecz dobrze mieć kogoś, kto będzie motywowal do dalszych działań. Inspiracji można szukać na różne sposoby. Jednym z nich są poradniki motywacyjne, które wskażą drogę, podpowiedzą kolejne kroki. Takim doradcą jest książka Katarzyny Bernaciak pt. "Jak w dziesięciu krokach stać się szczęśliwym czlowiekiem." 

Kasia jest młodą, dynamiczna osobą , która w swoim życiu przeszła lepsze i gorsze chwile ale nigdy nie zapomniała o swoich marzeniach. Jej droga życiowa zawiodla ją najpierw do Anglii, gdiz pracowała w międzynarodowej firmie na stanowisku Team Leader. Jednak nie dawało jej to spełnienia. Trwało to do 31 grudnia 2014 roku. Miesiąc póżniej znalazła się w Hiszpanii. Jak pisze na swojej stronie: "Jestem dowodem na To ,że marzenia się spełniają!" Dziś jest szczęśliwą żoną, kochaną i zadowoloną z życia. Pragnie pomóc osobom, którzy szukają swojej drogi i nie wiedzą w jaki sposób osiągnąć to czego pragną. Do swojej działalności podchodzi z pasją, którą chce zarazić innych. 
"W kilku krokach chciałabym Tobie przekazać pozytywną energię I sprawić , że spojrzysz na otaczający Cię świat z lepszej perspektywy!!! Tak , dobrze widzisz Świat nie jest taki zły, to My sami I nasze otoczenie je takim tworzymy!!!To otoczenie narzuca nam , jak mamy myśleć , jak czuć I jak wyglądać!"

Z książki przede wszystkim przebija optymizm, energia i spontaniczność. Autorka przekonuje, że wszystko zależy od nas a nie od otoczenia i czynników zewnętrznych. Pomaga uwierzyć w siebie i w to, że wszystko co potrzebujemy mamy w sobie! 

Publikacja została skierowana przede wszystkim do ludzi młodych, którzy w dzisiejszym świecie nie mogą się odnaleźć i szukają swojej drogi życiowej. Wskazuje na to także forma wydania w postaci e - booka, co pozwoli z niej skorzystać każdemu. Treść uzupełniona jest inspirującymi i wspierającymi sentencjami i mądrymi myślami. Dodatkowym plusem jest możliwość pobrania jej na stronie Kasi za darmo. Link tutaj.

Głowną zaletą książki jest prosty przekaz , przystępny język i tekst skierowany wprost do czytelnika. Niezaprzeczalnym atutem jest to, że Kasia oparła swoje porady o własne doświadczenia. Kroki, które proponuje, wykorzystała do spełnienia swoich marzeń. 
"Tak to Twój czas, teraz i tutaj masz szanse zmienić swoje Życie!
To od Ciebie zależy szczęście twoje i twojej rodziny!
Szczęścia nie kupisz w sklepie, marzenia nie spełnią się za sprawą czarodziejskiej różdżki .
Przepis na sukces jest bardzo łatwy, jeżeli będziesz się trzymał wszystkich tych punktów, które przedstawiłam w tym e-booku."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zobacz także:

Cel Duszy

Cel Duszy