niedziela, 16 marca 2014

Strefy w domu cz. 4

Strefa Pomocnych ludzi - 6
Kierunek: północny zachód 
Żywioł: Metal

Pomaga w uzyskiwaniu dobrych relacji międzyludzkich. Przyciąga życzliwość i wsparcie a w razie kłopotów zawsze możemy liczyć pomoc innych osób albo energii wyższych. Dlatego jest to dobre miejsce na figurki i obrazy świętych, aniołów, zdjęcia przyjaciół, znajomych. Powinno tu być miło i przytulnie, gdzie chętnie spędzamy czas w miłym towarzystwie sąsiadów, znajomych i przyjaciół.

Strefa Dzieci - 7
Kierunek: zachód
Żywioł: Metal

Ta część domu pomaga przede wszystkim utrzymać dobre relacje z dziećmi, uniknąć problemów wychowawczych ale też wspomaga nasze talenty twórcze, wzmaga kreatywność, umiejętność zabawy i cieszenia się życiem. Dobre miejsce na pokoik dla dzieci, gdzie można ustawić zabawne gadżety, kolorowe obrazy, zdjęcia uśmiechniętych dzieci, półki z zabawkami itp.

Strefy Dzieci i Przyjaciół to miejsca, w których powinien dominować wystrój w białym, złotym czy srebrnym kolorze z okrągłymi lub półokrągłymi dekoracjami z metalowymi wykończeniami. Może to niestety stworzyć zbyt surowy design dlatego dobrze jest urozmaicić go brązowymi, naturalnymi detalami kojarzącymi się z elementami Ziemi, która wspiera żywioł Metalu. Natomiast unikamy niszczącego dla Metalu żywiołu Ognia m.in. czerwonych detali, świeczek czy trójkątnych kształtów.


źródło zdjęć:
www.weltbild
www.tapetyczne.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zobacz także:

Cel Duszy

Cel Duszy